Třídní kniha 2011/12

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Řekla bych, že nemá cenu to protahovat:

TŘÍDNÍ SRAZ SE KONÁ 2.6.2012 V BRNĚ U LÍŠNĚ V PENZIONU U KOPŮNCŮ http://www.pensionhotel.cz/ubytovani-br ... 11118.html

začátek tak nějak kolem poledne, jak kdo dorazí...hlavní program v odpoledních a večerních hodinách, takže: Děj se vůle.....Osudu!

Rancher by mohl zamluvit restauraci U Libušky, nocleh asi každý individuelně, protože samozřejmě jsou zváni i dálkově stující, jako např. Mařenka, Psííí, AfroMinerva, Jouda atd.
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Hmmm, kolikže se nás asi tak může sejít?
5...8... ? Asi tak max. 8, že?
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Mně to vychází na 10 osob, ale :roll:
Inzerují tam nějaké salonky, kdyby byl jeden takový hodně malinký, bylo by to ideální, anebo stůl pro osm až deset osob, i kdyby nás náhodou bylo víc, stejně budou všichni různě odcházet a přicházet.
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Zekjtra tam zajdu a prohovořím s personálem.
Ubytko si samože bude rezervovat každej zvlášť.
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Tak tedy OK,dík všem,že jste to takhle dali dohromady :wink: A v kolik my budeme vyrážet z té Prahy?Lea tuším už něco hledala,tak asi nemá cenu,abych to zjišťovala znovu,když chci jet s vámi...A kde si my "Pražáci" zajistíme ten nocleh,taky u těch Kopanců,nebo jinde? Já abych pak náhodou nebyla třeba někde mimo(to budu asi i tak) :lol:
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Z Prahy do Brna jezdí vlaky každou chvíli, to se dohodneme, na to je čas, rezervace snad nebude problém, já to objednám.


Pro jistotu sem dávám datum srazu ještě jednou, když jsme na nové stránce.

TŘÍDNÍ SRAZ SE KONÁ 2.6.2012 V BRNĚ U LÍŠNĚ V PENZIONU U KOPŮNCŮ
http://www.pensionhotel.cz/ubytovani-br ... 11118.html

začátek tak nějak kolem poledne, jak kdo dorazí...hlavní program v odpoledních a večerních hodinách.
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Taxe tam nějaký místo prej najde :P
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10161
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Díky za zprávu :-P
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10161
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ne aby sem někdo nakoukl....a kdyby už, tak hlavně mlčet a nepsat. :evil:
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Kuk... :) dala jsem se dnes do rýmování,tak je nezbytné nakouknout i sem...Nějak to tu zanedbáváme,že?
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10161
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ahoj Nen....ještěže jsme tady my dvě...ostatní se trestuhodně flákají...
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Dobrý večer Kam,nejdřív jsem taky chtěla napsat něco o flákání,ale pak to změnila na zanedbávání :wink: (radši).
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6952
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Já jsem jela dnes navečer pro štěně a tak se mu věnuji, aby si brzy zvyklo... Takže zase mám co dělat. Obrázek
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Jak se štěňátko jmenuje a co je za rasu? Je jasný,že musí mít teď přednost...
Obrázek
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6952
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

"Rasa" je čistokrevný voříšek, je to fenka a i když bylo navrženo více jmen, najednou padlo jméno Perla... Takže máme Perlu a bude mít v dospělosti kolem osmi kilo. Už jsem ji i fotila, ale pořád se někde batolila, než se foťák zaostřil, už byl v dohledu jenom ocásek...
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Tak snad se fotečka zadaří někdy jindy,aby jsme mohli Perličku taky vidět...Ať se jí dobře daří a pěkně roste.
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Perla je moc pěkné jméno, vítej mezi námi :-D
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Děvčata, co jedete z Prahy, tak Rančí dal návrh, že kdyby jste chtěla a byla do počtu 3 z Prahy, že Vás v sobotu dopolko vezme z Prahy a vzal by to přes moji vísku a v neděli zase vzal nazpět..jinak jezdí v pátek odpolko..
Mám se s vámi domluvit, ale mám zase já problém...stále nevím kdy se bude konat oslava těch 60tin kamaráda a tam musím..a na 99 % to vypadá na toho 2:6.2012, tak mám i problém něco domlouvat...vždyť víte, že když se mi daří tak se daří...
Obrázek
dnes mi zase hořeli pojistky v hlavní skřínce, soused vyměnil nové a že musím volat ČEZ, že to je jejich věc na přívodu a že to tam hicuje a mohlo to hořet a představte si, zavolala jsem v 16 hodin a za 5 minut volal pán, že je do 20 minut u mě..dojel a vše tam vyměnil..
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Hanulko, díky za informace, však to nějak zvládneme, času je dost.
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Hanko, fakt jsi jednička! :(
To je úžasné, jak to funguje. Já Tě 9.3. požádám v SZ ať se s pražandama domluvíš, myslím tím takňák bokem - proč bych jí to jinak psal jako SZ - protože jinak bych to tu moh napsat sám, že?) a paxi to tu přečtu 13.3. v zelenejch nmegabukvách i s plamenem... ještě exitujou obrázky hejbacích ohňostrojů!

Sem zapomněl, že je to tu babinec a "tovíšžetonikomunepovím" ... "jo, tosteslyšelyžeMáňamátoato...? je furt funkční :evil:
Takže dík. Odmítám vypadat, jako někdo. kdo organizuje sraz rymy.cz a dělá vše pro hojnou účast (ačkoliv jsem tak činit chtěl)
Dopravte se jak umíte. Fakt jsem se naštval.
Tím neříkám, že nepříjdu.
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Ranchere, chápu tě a jen doufám, že tě naštvanost do srazu přejde. My se tam dopravíme, proč bys kvůli nám jezdil domů až v sobotu.
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Ale to víš, že to nehodlám nosit v hlavě, prostě jsem si v tom okamžiku připadl jako Dylina a taxem to řešil (taky) veřejně. Já to měl domluvené i s ženou jako sobotní možnost...

BTW: Přitom jsem samozřejmě uvažoval, že bychom rovnou zajeli řediteli pomoc popotáhnout z fajfky ... :-P
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Už si Rancher trochu vychladl? Chápu,že tě daná věc mohla vytočit-každého rozčílluje něco,ale já si nemyslím,že bys tu vypadal teď nějak hloupě,ba naopak,dobrých organizátorů si cením-moc jich kolem sebe nemám,a proto nevidím nic špatného na tom,když tu někdo veřejně něco plánuje.Vlastně se to týká nás všech-my co si tu píšem a skládáme rýmy,tak se chceme i sejít.Nebo snad myslíš,že tu čmuchá i někdo zvenčí,kdo vůbec nerýmuje a nepatří mezi nás? Jo a tu fajfku,tu bych taky ráda vyzkoušela :wink:
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Vyzkousela?!
Žena a dýmka se nepůjčují!
:-x
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

A jak sis tedy představoval tu pomoc řediteli popotáhnout z fajfky? Mám si tedy snad opatřit svojí? Obrázek
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

To klání je o tom, komu vydrží stejné množství tabáku nejdéle.
Takže jakékolivv moje povídání o pomoci je jen legrace. :-P

Ale, že si kuřák nenechá na dýmku pomalu ani sáhnout, to je fakt.
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Výjimkou bude jenom vodní dýmka, ta se dá pokuřovat skupinově :lol:
Uživatelský avatar
Jiška
Příspěvky: 6952
Registrován: 6.7.2008 15:48
Bydliště: ČR

Příspěvek od Jiška »

Obrázek Myslíš, že nám to pak bude líp zpívat?
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Nejen zpívat,ale určitě i třeba tancovat...Obrázek
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10161
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Vojín Kama hlásí příchod.... :-P
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

Bažant Nena stojí v pozoru :)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10161
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

V sobotu večer a v pozoru??? To je přeháňka, ne? Dej si rozchod a jdeme na nějakou tekutinu....vezmeme to přes Prahu, třeba potkáme někoho spřízněného volbou....
nena
Příspěvky: 476
Registrován: 6.1.2012 21:51

Příspěvek od nena »

V pozoru jen před tebou-když máš vyšší hodnost :wink: Něco tekutého bych si dala,takže můžem vyrazit...
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Bombardino jsem z Livigna nepřivezla, ale jiných dobrých tekutin mám dostatek, takže čekám :-D
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10161
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Máš i bublinky? Abych se náhodou neoblíkala zbytečmě?
Uživatelský avatar
lea
Příspěvky: 6970
Registrován: 3.12.2009 22:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od lea »

Jen se oblíkni, nikdy nevíš......
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

ahojky...asi jsem nějaká natvrdlá, ale nepochopila jsem proč se Rancher naštval..o srazu se tu mluví veřejně, mám problém s maily, Jíška může potvrdit, stále mě to zlobí, proto jsem jeho nabídku našla až asi za 3-4 dny a nevím proč jsem měla všem psát jednotlivě, když to není žádné tajemství, že se sraz plánuje a jestli by už ty tři věděly, že by nás Rancher byl ochotný vzít a zbytek ne, tak stejně by to na srazu se dověděly..proč já stále musím mít pocit, že něco zkazím (plamen tam byl proto, že mě hořela elektrika). Momentálně mi zase vše hoří pod rukama..jako vždy samé karamboly, zdravotní problémy, chytly mě záda po kolika letech, před komisi mám jít, atd..
Může mi někdo vysvětlit co je na tom špatnéhio, že jsem to napsala veřejně když mi to nabídl, ať to zkusím s děvčaty domluvit?
Proč mám zase pocit, že se vše sveze po mě?
Já to opravdu nechápu!, kdybych to napsala do cukrárny tak ani neví, že to je tam napsané, ale já to záměrně napsala sem aby se k tomu ty 3 vyjádřily.
Ráda jsem sem ve své samotě utíkala, ale nikdo jste z Vás nezažil na vlastní kůži, co to je zůstat úplně sám, velký barák na krku a ještě být nemožný a nemocný i vaše nejhorší předtavi předčí skutečnost a tak občas opravdu nestihám chodit sem pravidelně.
Moc ráda bych se s vámi seznámila osobně, ale jak vidno se mi to nepodaří. Autobudem cestovat nemohu ani vlakem, protože občas nikam pak od zastávek nedolezu a autem na které jsem odkázána nevím jak bych trefila ...stará bába , nebo-li vesničan ve městě.. se i trochu bojím.
Doufám, že bude fotodokumentace, kterou mi pak někdo pošlete..
a radši malým písmem
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Pro Ranchera: Omlouvám se, že jsem si dovolila veřejně se ptát, jak děvčata pojedou do Brna a zjišťovat jestli by nejeli s tebou a se mnou.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10161
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko, jsi zahlcena starostmi a proto vnímáš citlivěji.....

Určitě šlo jen o to, doladit veškeré nuance na soukromých zprávách, neboť sama vidíš, že se vše mění za pochodu.....Na nástěnku se poté vyvěsí až hotová verze....
Ráno budeš jistě všechno vidět v jiných barvách....
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Co k tomu dodat?
Samozřejmě mne mrzí vývody, které Hanka z toho vydedukovala, i když chápu a respektuju, v čem mají základ.

Takže se omlouvám za Hančiny pocity "odstrčenosti", když já naopak chtěl udělat vše pro to, aby byla s námi.
A VYSVĚTLENÍ: Ale vadí mi, když "se o tom ví".
Zamčeno