Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

Srinko, jsi ´dáblice!!! takhle roztahaný oběd jsem už dlouho nedělala... Ale slepičí polívka se slepou kurou mě natolik inspirovala, že se půjdu poohlídnout po nějaké slípce a hned ji šoupnu pod pokličku... :) Jo včera jsem byla ponouknutá a už jsem to album téměř dotvořila...
A hrála jsem si s hračkou ;)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Sarinko,tak dnes bych u tebe ráda poobědvala,sýr je na stejné úrovni,jako řízek.Předtím bych mohla počíst něco vášnivých dopisů a k večeru si dát kapku vína z asociací.
Jenom si nemohu vzpomenout,jaké specializace na e55 jsem opomenula?????Že bys myslela............až tak???????
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kami, musíme to predsa premyslie do detailov, nie? :roll:

Navrhujem zvolať dnes večer plénum. Iska donesie vašnivý list od argentínskeho Španiela a svoju hračičku, aby jej spev vynikol. Privoláme Tilku, nech k dokonalosti nič nechýba. Ty by si mohla upiecť zopár zelňáčkov a pribaliť dobrú náladu, Hanulka donesie seba. Podložíme jej boľavé nožičky a budeme ju s láskou opatrovať, aby nabrala dosť síl do ťažkého týždňa a Barunka by mohla upiecť nejakú dobrotku. Nič ťažké, aby sa príliš neunavila, pretože ja donesiem farby, výkresy a štetce a bola by som rada, keby zvládla aspoń zopár tém, čo som dostala za úlohu v mojej ZUŠ-ke pre pokročilých vekom. Je ich šesť. Pre mňa to znamená krát dva, pretože všetko potrebujem dvojmo. Aj pre Rozárku. teda dvanásť prác. Nebojte sa, výkresov je dosť, takže sa môžme realizovať všetky. Pritom sa dohodneme na tom, ako pokoriť E 55-ku tak, aby to bola pre nás čo najväčšia zábava a samozejme aby to prinieslo aj nejaký úžitok.

Kamuško, jednú porciu ti donesiem, neboj.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Supernápad,co tě napad.
Já ,pokud mně zaúkoluješ v malování,mohu kreslit jen domeček a to ještě podle pravítka.Taky bych možná zvládla sluníčko bez pravítka a možná ještě srdíčko,prokláté šípem.Toť veškerý můj výtvarný arzenál.
Ale zato vám mohu odborně popovídat o ejekční frakci levé komory,pro zvlášť otrlé do detajlů prozradím,kudy vede sondička při katetrizaci,eventuelně, jak působí AC inhibitoryv kombinaci s diuretiky..........ještě máš pocit,že mám dorazit na večerní seanci a nemlčet?
Znám i horší horory!!!!!!
V každém případě se večer příjdu zeptat,jak na tom u vás všech jsem a taky pro ten sýr.Zelňáky nebudou,zato maličké minipizzy z listového těsta....
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

tak asi vás nakones vše zmohlo , čekám tu od osmi do teď a nikdo nikde, to jste měli strach aby jste nakonec nemuseli jí předvádět to nejstaší řemeslo v praxi?
Já kdyby muselo dojít k nejhoršímiu tak jsem opravdu od vás předpokládala pomoc a že mě každá zaučíte do nějakého fígle, který je vaším tajemstvím a budu pak jednička...dokonce jsem se stavila ukamarádky a donesla kupu různých robertků, aby jste mi vysvětlili jejich činnost a způsob použití..ještě mi přibalila krabici různých takových....no, když se to nafoukne tak to vypadá jako balónek ...a prý mi také vysvětlíte nač to je a použití a jsou dve v noci a vy nikde...6 hodin čekám...a to mělo být večerní vyučování a takovým fiaskem skončilo ....
s
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Já se hlásím .Na večerním vyučování jsem byla několikrát,ale třída prázdná,tak jsem vás šla hledat.
Sarinko, ty balonky jsou na 1.Máje do průvodu.Hezky si je nafoukneš,některé mají tvar zvířátek a některé prý i voní.
s tím Robertkem je to tak.......to je chlapec,který tě pobaví,když zrovna nikdo jiný není nablízku.
Aspoň já si to tak představuji.

No,že se Baaari bude takto ulejvat z vyučování,to mně dost překvapilo,ale vzhledem k tomu,že se to stalo poprvé,budeme o tom taktně mlčet.........co říkáte?
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

koukám, že o víkendu to tu žilo erotikou a já u toho chyběla,ale vidím, že toto téma není zdaleka uzavřené, takže, snad se dozvím něco nového :lol:
hanulko, kolik že znáš těch Robertků? :-P
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

dnes píšou na novinkách.cz.že Ruzyň nepřijímá kvuli mlze.....že by ta naše Baaari bloudila v mlze?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

vyspává kocovinu a nevím jak jsi na tom po tom víně ty Kamíku, mě se měly vysvětlovat balonky a ne Sarince, ta by nás právě měla poučit ..a už si nás po ránu pleteš..Děvčata, co to víno s Vámi udělalo!!!...Baari v kluboně není, ve škole také ne, neodvezli ji na záchytku???...jé už jsem na to přišla...letěla malovat "těžké pochmurné ráno alkoholika", proto to také zkoušela ...nejlepší je vše malovat ze svého pohledu..tak doufám, že to dnes dokončí a večer donese ukázat, jinak bude mít neomluvený den
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

No,vidíš Hanulko,já jsem si myslela,že ty víš o balonkách všechno.
Bude asi nejlíp.když zrušíš víkendové volno,protože potom je pracné všechny zase nahnat zpět do třídy i do klubovny.
A Baaari fakt není po ránu ani na asockách.Možná je jen pracovně zaneprázdněná.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

jsem tady,ne,ze ne:-)....kocovinu jsem nemela,to bych se priznala....ale byla jsem zaneprazdnena,to je fakt.......:-)
...jo,a s tema balonkama a robertkama bude nejlip,kdyz se zeptame deti na zakladce,ty to budou vedet zarucene:-))))
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Sláva, Baaari sa našla. Dokonca ochotná prepožičať svoj talent pre menej obdarené spolužiačky. Si zlatíčko :-)
Nezabudni na najnovšiu úlohu. Myslím tu, čo ste dostali každá do svojej meilovej schránky a pri ktorého úspešnom zvládnutí zužitkujete svoje bohaté skúsenosti z Asociácií :D

Osobitnú pochvalu udeľujem Hanulke. Napriek určitej úľave, ktorú som jej ponúkla je tentokrát prvá a predbehla i premiantku triedy Kamu. Kami ty dostávaš zvláštnu pochvalu za doučovanie, ktoré našu sovičku posunulo poriadne vpred v oblasti, v ktorej trošilinku tápala.


Tak milé spolužiačky tu je vynikajúco spracované dnešné polosúkromné zadanieAutor HANULKA:





Sex……………….to slovo jsem už dlouho neslyšela, už jsem zapomněla jeho význam

Pohlavní úd………od slova hlavní ,hlava…úd, znamená část těla (noha, ruka)…tak to bude

něco na hlavě, ale ruka to nebude, to by se tam nehodilo, že by nos???

Pohlavní pud…….. opět od slova hlava,…si něco s mozkem, že by myšlení???

Robertek………….to vím přesně, tak se jmenuje syn kamarádky!!!!

Antikoncepce……ve slovníku je napsáno ochrana, ale před čím? Koukám před nějakým početím…aha, když chci počnout nějakou práci, tak si vezmu antikoncepci a nebudu ji muset dělat ochrání mě to ..jéjej to se mi líbí

Kondom………… toto slovo není ani ve slovníku cizích slov…význam neznámý, a maminka mě říkala, že mě to ještě nemusí zajímat

Těhotenství……….to vím , žena bude mít miminko….muž prý do ní zasadí semínko, a ono vyroste, ale jen nevím jak ho do ní zasadí, brácha říkal že jsem blbá, každá ženská prý má zahrádku a potřebuje zahradníka aby jí obdělával …tak nevím my zahrádku nemáme!!!



A jeden můj osobní příběh co se mi stal jako 16leté která byla na praxi v prodejně potravin:

Vedoucí mě nechala samotnou na pultovce a šla přebírat brambory na zimní uskladnění..odpoledne měla být rozvážka a bylo asi 15 min do 12..

Vstoupí muž asi 25 let , pozdraví a říká, prosím kde je paní vedoucí ..dím u brambor, a on prosí o zavolání, jdu tam a ona, ať si řekne mě, že nemá čas, co chce..vracím se a on že počká

Po 5 minutách to samé a ona zase odmítne, tak čeká dalších 5 minut a že je to nutné at dojde,

A ona mě odbyde, že jí to má vzkázat (nemohla se dopočítat pytlů a byla vzteklá). Tak se vracím a ať řekne co chce, že musím zavřít …chlap začne pomalinku couvat a vybafne: VSTUPENKY DO LESA..já koukám jak puk a říkám prosím? On couvá a rychle zopakuje, chytne za kliku a vypadne..zamknu a jdu za vedoucí..a ona říká, jé to byl Jaroušek, on se stydí a chtěl primeros a já opět jak puk koukám, ona se řehtá a jde se mnou do regálu a ukazuje „vstupenky do lesa“ a vše mi vysvětluje..dnes to vědí i 5 leté děti a já bohužel v těch 16 byla pitomá



Hani, ináč sa to nedá, len som to okopirovala.

Dúfam, že vás pobaví rovnako ako mňa a ja idem dať do laty uzávierku školskej kuchyne, lebo ma vyhodia ešte skôr ako mi uplynie výpovedná lehota :? Aj keď mám termín do stredy, vyššie organy sa jej dožadovali už dnes.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

ja nepatrim ani do zvlastni skoly,na mailu jsem nasla jen zadani ukolu :napisat esej na dane tema,ale nevim,na jaky:-((
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

pomoooct,prosim,pomozte miiiiiii :!: :!: :?: :?: :!: :?:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

domácí úkol:

Já si myslím,že se jedná o skupinu velmi chudých chlapců z předměstí,kteří si nemohou dovolit ani levné oděvy z vietnamských tržnic.
Dlouho se nekoupali (všimněte si,jaké mají špinavé kolena) ,proto se vydali do městských lázní,aby smyli špínu velkoměsta.
Protože nejsou líní,procvičují svaly pánevního dna.A protože vědí,že v kolektivu jde všechno líp,cvičí v grupě.
Takto já chápu dnešní zadání......je to tak správně?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Baaari probíralo se E55, balónky???, robertci, a takový hezký meil od Sarinky, tak si myslím že ta esej se měla vztahovat k tomu a já esej nepsala asi 40 let tak jsem to pojala takto ..doufám, že jsem Vás trochu pobavila a co ostatní...píšete? a Baaari kde je obrázek!!!
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

obrazek mam,ale nevim,jak se sem dava:-))

ukol:
na prvnim obrazku je zobrazeno naznaceni globalizace sveta,v cemz ja jsem trochu negativisticka,ale rozhodne nemuzu rict,ze bych byla xenofobni.nicmene,vratim-li se k jiz zminenemu obrazku,nemuzu si nepovsimnout viditelnych socialnich rozdilu.nekteri chlapci maji znackove obleceni a jini jsou chudaci nazi.zde take muzeme pozorovat nevsimavost a sobeckost nekterych jedincu,dnes huste se vyskytujici,pze co by to udelalo tem bohatym,kdyby dali(nebo aspon pujcili)tem chudym)...jako odpurkyne feminismu bych to nekomentovala,ale pro pripadne stoupenkyne upozornuji i na to,ze s vyjimkou dvou devcat prevazuji chlapci a to rozhodne neni nepovsimnutelny fakt,pomineme-li,ze v soucasne dobe je pomer obou pohlavi na zemi prave opacny.vpredu je naznacena konzumni spolecnost balickem a take problemy dnesni doby,jako je pedofilie(vsimneme si postarsiho muze vlevo,prevleceneho za klauna)...predpokladam,ze autor obrazku je american,vzhledem k tomu,ze vsichni jsou rozesmati a optimisticti.

na druhem obrazku vidime mladiky,nacvicujici synchronizovane letani....povsimneme si ale chlapce uplne vlevo,ktery nespolupracuje,zrejme ma nejake zdravotne-technicke problemy.i tento obrazek zrejme vznikl za velkou vodou:-)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Sarinko a klucí nemusí psát úkoly?

A co Žížalka,ta má zase omluvenku?Ať dělá úkoly ve svém ososbním volnu a za trest pětkrát.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

páč mi email došel až před půlnocí a já si ho přečetla až dnes, mám povolení dodělat úkol v náhradním termínu :)
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

vypracování DÚ:

no nevím, opravdu tomu moc nerozumím, poněvadž jako nejmladší žákyně..nezkušená, slušná, tichá a navíc k tomu panna si myslím, že před rozsvícením a po, nesouhlasí počet očí s počtem osob, no a ti machři, co neví čím by na nás mávali?..das ist hruzen...budu mít z toho noční můru :lol:
takže shrnuto: esej ode mě nečekejte, takže čekám za5.....nebo 4- ?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

žížalka, má částečnou omluvu v noci jsem sehnala její mail a poslala, sarin jí to nedodala...ale zatím za 5 a dodatečně vypracovat má Iska,a co zadavatelka Sarin? ta musí do zítra zpracovat také, není z toho vyloučena omlouvá ji jen kontrola v práci
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

dneska je nějaký svátek nebo co? nikomu se do školy nechce?...jen já tu dneska oxiduju :?
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Žižaličko, dnes má svátek Dušan,tak nevím,jestli všechny naše spolužačky slaví.A možná jsou naši chlapci Dušanové....ačkoliv,ti si hrají na mrtvého brouka už delší dobu.Budeme muset vymyslet nějaké přitažlivé téma,aby se chytli.
Já jsem dnes měla předmět:práce na zahradě.......přesadila jsem oleandry,juky,vyplela několik záhonů.Mám zasazené převislé muškáty a surfinie a fuksie.Taky jsem nasadila nové minikonifery,protože jsem je v zimě inteligentně nezalila a tak mně potrestaly tím,že uschly.
Cítím,kde mám velký hýžďový sval.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Tak takhle by to nešlo, kdyby každý když vyleze sluníčko nešel do školy...pracovní vyučování - dílny jsou v pátek a od tohoto se zase mění jako každý rok na práci na zahradě...budeme se učit rýt (pozor do země a ne do lidí), aby to kdo neudělal na podzim teď to zvládl na jedničku. Kama bude předvádět jako zkušená první..pak se bude sít zelenina, předvádět bude Iska
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Rýt,to já zase umím a nejen do země.Mohla bych mít klidně poloviční úvazek,jako zahradník........
Uživatelský avatar
tilka
Příspěvky: 15
Registrován: 24.2.2008 19:43

Příspěvek od tilka »

Ach jo. Prý mám plno neomluvených hodin. A táta mi nechce napsat omluvenku. Co mám dělat? Kdyby to zjistil pan ředitel, mjála bych peklo.
Snad to s ním nějak zkoulím. Bralo se něco nového? Můžu si od někoho obšlehnout DÚ?
Rýt do lidí umím výborně, s rýčem je to horší. Mohla by kama udělat názornou prezentaci, nejlépe v Powerpointu?
Uživatelský avatar
tilka
Příspěvky: 15
Registrován: 24.2.2008 19:43

Příspěvek od tilka »

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se fšem zobrazují příspěvky od nejstaršího a musí si kliknout na poslední stránku, nebo jsem zase za trubku?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

ano od nejstaršího a kliknout na čísílko, ......a jsem ráda, že jsi konečně došla do školy , kdybych nezavolala rodičům, tak chodíš dál za školu a museli bychom tě vyloučit i z Pionýra
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

ahoooooj Tilko,kde ses toulala,nemáte vy třeba pojízdný zábavný podnik,jako třeba kolotoče?To by ti absenci musel uznat i sám pan ředitel,protože byznys je byznys a do toho ani černošský pánbůh a páni izraeliti nemají možnost mluvit.Tímto ti pantomimicky naznačuji,kudy eventuelní úniková cestička.
To rytí bych ráda předvedla,ale to víš,je to mé know-how....a chápeš,že to je něco,co se dává do bezpečnostních schránek......takže,jaké je dnes u vás počasííí?
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

máme tady paťulinek, dětičky se vrátí domů..ach to bude veselo
škola končí, začne víkend, to spěchat by se nemělo
oddychnem si od učení žáci milí
vždyť je venku hezky, tak přestaňte s tou pílí
vyběhněte na dvorek a zahrajte si kopanou
a v pondělí zas ve třídě tě pic a naschledanou :-P
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

tak dobře a já Vám to budu pískat, já jsem z tělocviku omluvena, nemohu běhat
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko,pískat můžeš,ale sama si uděláš píšťaličku........pokud možno funkční
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Kamííí, neboj umím, vloni jsem ji dělala u přátel na Moravě jejím vnoučatům a fungovala
..a noční příhoda mi připoměla, že sháním vedoucí na pionýrský tábor
Vedete po celý rok Jiskry, tak doufám, že se zůčastníte..oddíly, budou věkově namíchané a smíšené = 1 oddíl= 14 dětí= 1 vedoucí+ 1 íčko..bude 6 oddílů a bude probíhat celotáborová soutěž..letos ve znamení..partyzánská válka..loňské téma tábora Indiánské léto bylo dokonce kritizováno v denním tisku...letos musíme napravit reputaci
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

hanulko..co to je to íčko?
..a dneska všichni bulají nebo co?
Na tábory jsem jezdila od 6. třídy až do doby, než jsem se vdala...bylo to moc bezva :)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Dneska je sanitární den,to se musí všechno,ale úplně všechno vzít do ruky a přemístit na druhou stranu a potom zase zpět,protože příjde hygiena a bude dělat stěry.A to by bylo,aby na něco nepřišla,od čeho by potom byla....ta hygiena?
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

tak mile zakynky,budu predelavat nastenku(tedy spravne aktualizovat,ze?).....jeste nevim,jak dam tema.....poradite???

mladata
skodlivost prace
dobrocinne koureni


tedy vlastne obracene:-)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

chvilku,ale opravdu jen chvilku jsem přemýšlela,co je to "zakynka",ale už vím!!!!Je to mísa,ve které se kyne.......
Na nástěnku navrhuji téma "mláďata".to je přece o nás......Každý by mohl dodat své foto z dob kojeneckých až pubertálních.Všichni ti ho pošlou přes pc,jen já ho doručím osobně.Pro mně je to totiž nepřekonatelný problém,ať se dívám,jak se dívám,nevím,kudy ty obrázky poslat.
Kdybych teď hned vyrazila a použila styl indiánského pochodu bez zastávek ,mohla bych to do zítřejšího oběda stihnout......no,to si dost fandím,domluvíme se na třech dnech. Jsem dáma,žádná běhna,ale na druhé straně ani coura.Bude se muset udělat propočet....kolik a jak dlouhých kroků budu muset udělat za časovou jednotku.
Tak,v takových chvílích na mně šly mrákoty,když z bodu A vyjelo Pendolíno a z bodu B vyjel cyklista......a kde se potkají.
Víš co,Baaari,udělej nástěnku na téma práce,to je taky fajne téma.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Žížalko..íčko..instruktor...a děvčata, nějak se fakt domluvíme a pošleme fota z dětství, ale až v květnu, teď jsem v časovém presu a ještě do toho zemřel bratranec, stěhujeme babi, dnes nemohu ani chodit..a toho papírování a přihlašování do bytu a lítáme po 3 městech všude je něco jiného...dnes jsme to vše ano nestihli a bolí nožičky, škubou ,mám studené obklady a kdo mě je pofouká
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

....fuuu,fuuuu,jeste boli????
ja zas mam litani po ruznych institucich,kde na me vsichni chteji penize...ale kde je mam brat,to mi neporadi :cry:


dobre,prace je taky dobra,ze:zvlast ta dobrocinna,tak js jdu hledat nejakou armadu spasy a prinesu prospekty
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10136
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Baaari,instituce jsou tu od toho,aby po nás chtěli peníze,evntuelně tam ještě můžeš nechat nerv,tak nevím,proč tě to překvapilo?
A kde máš ty peníze vzít?Je několik způsobů,jak je získat.Nejlépe mít dva pracovní úvazky a po nocích nočního hlídače,nebo........a nebo........ale i takto!
Zamčeno