Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Iska...
Pani kolegyně, řekněte – že vy to trošičku přeháníte. Nemyslím tím Ondřejíčka, samozřejmě...
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

ja se tady hlasim,ze nemame ten net,zato mam prestehovanou pulku bytu(manzel s oblibou malovani,prestavbu koupelny a pod.nechava na velikonoce,vanoce a tak)...ale mam sest krabic od bananu,plnych veci,ktere neni kam dat,pze jsme rusili veeeelikanskou skrin...ach jo...preju krasny vecer,bramboracky jsou na krbu,at nevystydnou,zeli je vedle....
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

ja se tady hlasim,ze nemame ten net,zato mam prestehovanou pulku bytu(manzel s oblibou malovani,prestavbu koupelny a pod.nechava na velikonoce,vanoce a tak)...ale mam sest krabic od bananu,plnych veci,ktere neni kam dat,pze jsme rusili veeeelikanskou skrin...ach jo...preju krasny vecer,bramboracky jsou na krbu,at nevystydnou,zeli je vedle....
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »



Hleďte na má děvčata !
Prošly celou vesnicí,
a neboť je bohatá
dostaly i slepici !

[/size]
Obrázekg
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Vítěz je zřejmý- vejce, co má peříčka...
jsou vlastně dva: malá a ještě menší holčička :wink:
Vždyť táhle, z bohaté vesničky slepička,
pochází zákonitě též z ňákýho vajíčka
:-D :-D
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Spinetti, básničky tvoříš moc pěkné, ale dcery ti jdou ještě lépe....krasavice.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Baaari, jak moc s tebou cítím.I my máme takové nápady,ale pokud to nebude slabá náplast na tvou bolest, považuj ty nápady za jedinečné a tím pádem skoro geniální.
A přiběhni hned,jak ti to čas a net dovolí.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko a ty se touláš kde?
Já mám takový pocit,že pan ředitel nám dal před velikonocemi svatý týden, ale čas už je naplněn,tak zase do školy.a to tak,že všichni.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

:)
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

spinetti, krásná básnička! a ještě ke všemu v rýmech... nemáš si anč stěžovat, i ty jsi políbený... :)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

soudruhu řediteli , milý žáku a milé žákyně!
Vyhlašuji výsledky naší soutěže,hlasování proběhlo tajně a zůčastnili jste se ho všichni bez vyjímky a tímto vám také za to děkuji. Po sečtení výsledků pod dohledem Sarin, jednoznačně vyhrává Sarin a její jiskřičky, které vede velmi příkladně. Spinetty má zvláštní cenu , ne za malované vejce, měl pouze dvě a ještě na modro , ale za své ratolesti.
Promiňte za opožděné vyhlášení výsledků, ale včera mě přepadl splín a nebyla jsem schopna to vyvěsit na nástěnku.
Pár z Vás jsem poslala ukázku kraslic jak se dělají v jiných krajích a doufám , že Vás potěšily..
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

hlásím, že kraslice došly a děkuju :)))
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »



Protestuji, plnou vahou svého mladého hlasu,
Isa zaslouží si super cenu za svou krásu,
a tím myslím nejen její půvad pěvecký,
ale hovořím za její vnady všecky!

Sarin samozřejmě nelze její výhru odepřít,
mě jistě též ne, jsem pyšný na to ty děti mít,
navrhuji pro Isu zvláštní ocenění,
a pro ostatní diplom, neb nad ně není!

[/size]
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ano,i já navrhuji pro Isku,zvláštní ocenění. Spinetti jí dá za nás všechny pusu, Isce to udělá radost,nás to nebude nic stát,Spinetti se rád obětuje a navíc dostane bod za aktivitu.

U nás je dnes Báječná země Františka Josefa s F.Nedvědem,J.a D.Náhlovským. Pokud se vlezu do nějaké obuvi,tak půjdu ,nebo, že bych si vzala ty Hanulčiny cukle?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Kamíčku, posílám ti expres poštou ty nové nepoužíté... jsou šedivé a kostičkované, vypadají hezky, ty si šetřím pro slavnostní příležitosti! Ale mám prosbu, po použítí poslat, až nožička splaskne, zpět..je to nedostatkové zboží!!A jakpak dáš si rande se Žížalkou, jde tam asi také, mohly by jste se seznámit osobně!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Jestli rychlonohý posel přinese ty elegantní cukle,tak si Žižalku najdu.Náš kulturní sál je ten z těch menších.A mohly jsme se domluvit,že budeme mít bílou kabelku...nebo aspoň já, k tomu večernímu obutí to bude perfekt ladit.Ale,ted mně napadá.ona mnš vlastně taky pozná,budu výrazně šmajdat.Zítra podám hlášení.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

no nebylo by to krásné se setkat osobně když tak blízko od sebe bydlíte...a jí poznáš jednoduše, musíš koukat na zem, aby jsi ji nezašlápla, bude se snažit plazit někde kalužema, sucho ji nedělá dobře tak pak utíkej k největší kaluži a tam ji určitě najdeš!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

tak,jestli se bude rochnit v kdejaké kaluži,to mně dá práci,ji najít,ale zkusím jí vyvolávat jménem,to by bylo,aby se neozvala.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

šíš, já mám trému..............co když udělám špatný dojem?
já jsem nepřehlédnutelná kami, určitě poznáš proč :(
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Žížalko,že ty sis vytrhala obočí?
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Hanulka21 píše:soudruhu řediteli , milý žáku a milé žákyně!
Vyhlašuji výsledky naší soutěže,hlasování proběhlo tajně a zůčastnili jste se ho všichni bez vyjímky a tímto vám také za to děkuji. Po sečtení výsledků pod dohledem Sarin, jednoznačně vyhrává Sarin a její jiskřičky, které vede velmi příkladně.
Pár z Vás jsem poslala ukázku kraslic jak se dělají v jiných krajích a doufám , že Vás potěšily..
Hanulko, ďakujem za ocenenie, ale nie je to proti pravidlám, aby vyhral jeden z takmerporotcov?

Čo sa týka Kamy a Žížaly, čo je to za akciu, na ktorú sa chystate. asi tu viazne organizácia :? Ak je to niečo zaujímavé, mohli sme sa pridať tiež. Ja by som ti, Kamušenko moja, doniesla aj nejaké sviatočné topánočky môjho syna. Určite by ti boli. Nosí štyridsaťšestky. Ale dúfam, že dnes ich už nepotrebuješ a že nožička má opäť tie správne miery a že už nezlostí.

Užite si to a večer očakávame podrobný referát ako sa dve zvlášťňačky kultúrne vyžívali.
A...nerobte nám hanbu :wink:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hlásím se z domova.Do žádné botičky se můj nárt nevešel a jít tam v cuklích, jsem pro nedostatek odvahy zamítla.Mrzí mně to ,ale kulturní Žížalka nám určitě zítra prozradí,jestli se bavila.
Františka Nedvěda docela můžu,pana Náhlovského už bych dovedla oželet,takže opět je všechno tak,jak má být.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Náhradní program ZDE

Příspěvek od Isa »

protože kama má nožičku umanutou, stínové velení rozhodlo uspořádat koncert v náhradních prostorách. Za laskavého přispění Vitsfta a souhlasu Tilky dávám do placu link - tentokrát konkurenční a navíc profesionální, takže se máte na co těšit. Svalte se do křesel, na gauče či do peří udělejte si pohodlí a oddejte se! Přeju příjemný poslech!!! :)))

http://www.rymy.cz/images/Tilka-Litaniae.mp3
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Stínové vedení dostane v příštích volbách několik mých hlasů.Jsou lidi,kteří mají bezva nápady i v časných večerních hodinách....jak to potom musí vypadat za bílého dne.Prostě,prudce inteligentní.........


Isko a Tilko,kam se chodí pro zlato v hrdle?
A to vy dvě jen tak chodíte po světě,bez Osobního strážce?

Koncert byl skvělý,opravdu zážitek.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

ja bych taky chtela slyset spievanie...ale mila (manzel muj jediny)me nejdriv nepustil k pc a pak si usnul a ja tu nemam zvuk:-(((
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

tos přišla o hodně ,byla to nádhera...obdivuji všechny, kdo umějí zpívat ..bylo to fantastické.,.a uvidíme co nám zítra poreferuje Žížalka, jak se měla...
Kami, ještě jednou foukám na bébínko, včera jsem foukala si málo ...
a prosím, příště koncerty do klubovny, ve školní lavici se mi sedělo špatně, sem patří jen vyučování, školní schůzky a rodičovské ...
Iska na další týden naplánuje školní koncert!!!
A sice se vám to bude zdát brzy, ale není, prosím o návrhy na školní výlet, letos bude 3 denní!!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Já bych navrhovala město Vítkov.A to z těchto důvodů:
bydlí tam lidi,kteří myslí hlavou
dělají tam dobrou zmrzlinu(nebo aspoň dělávali)
na Podhradí jsem si ulovila muže,což je nenápadné upozornění pro singllidi
na hradě Vikštejnu bychom si mohly(i) i zastrašit
je to kousek na Kružberk,kde je opravdu přírodně
a cestou zpět se skočíme duševně očistit na poutní místo"Maria ve skále",
kde si každý do připravené petlahve nabere zázračnou vodu
je mnoho dalších důvodů k návštěvě tohoto místa,ale z vrozené skromnosti o nich pomlčím,objevíme je až na výletě.
Doufám,že kulturní referentka Žižalka bude pro.A vy,ostatní to dostanete příkazem
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

:shock: souhlasím s tím okolím, jen na tom Vítkově samotném je dobrá jen ta zmrzlina, teda bývala, jinak tam nic až tak pozoruhodného nevidím...jo, krom těch chytrých lidí, kterých tam pár znám z Vakusu :)
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

připomínku hanuky beru na vědomí, příští radovánkY - byť sebekulturnější půjdou do klubu!

A školní výlet bych klidně - když by nevyšel ten Kamou opěvovaný Vítkov - nasměrovala třeba do rodiště Andy Warhola - sarinka by nám mohla povyprávět a něco lahůdek i přidat. A kdyby nebylo vůbec kam jet, můžeme akždá připravit nabídku z kraje domovského...
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

no,ja znam vitkov jen se zizkou na koni,a ten mel dneska tricko!:-)))

jinak vam chci me mile spoluzacky rict,ze musime byt ale opravdu ta nejzvlastnesji skola ze vsech zvlastnich skol...rozhodla jsem se totiz,ze sem dam cerstve foto,ale nejen,ze se mi to nepovedlo,ale nakonec jsem ho ztratila z pc vubec:-D...cela ja!a ted abych se fotila znova...a ja to tak nesnasiiim :-D
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

vyhlásíme pátrání po tvém fotu.Už jsem slyšela,jak si někdo zpívá"Jáááááááábych chtěl mííít tvé fotoo, ve zlatéém rámečkúúúú"
a prý na nočním stolečku.........nebyl to drtikol?
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

A ještě k tomu výletu.....hlavně ,jakou si vzít svačinu?????
A co pláštěnku?
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

kdepak je drtikolovi konec,kamiii,ten se na asociacich rozhledl,uvidel hanulku a silvinku a me se hned lip dycha! :-D
Naposledy upravil(a) baaari dne 28.3.2008 21:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tilka
Příspěvky: 15
Registrován: 24.2.2008 19:43

Příspěvek od tilka »

Poslušně hlásím, že dnešní koncert/braný jako generálka/ dopadl velmi dobře a zasloužíme si pochvaly do žákovských knížek. Kdyby je napsal pan riaditel, byla bych potěšena.
Já CHCI také na nějaký výlet. A chci a chci a víc než prve. :-D
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

ke svacine jedine vareny vajicka na tvrdo,syr s vranou a liskou a chleba s maslem....do plastovy lahve caj nebo sirup:-)
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

jsem dneska dostala medvědí česnek....prý je moc zdravý, každému dám 1 lísteček, at si požvýká :lol:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

ahoj Tisko,ráno jsem tě na asociacích sváděla k šuškání,když jsme se tak nádherně vedle sebe směstnaly.A neboj,výlet bude.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

žížalko a je to opravdu medvědí česnek?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

tak Vitkov zavrhuji...jeden příběh...v 17 letech jsem vyhrála krajskou olympiádu znalostí /aranžování , technika prodeje, zbožíznalství, výroba potravin a také proto že jediná jsem chodila na 5 leté studium/ jsem dostala se druhou naštěstí se spolužačkou jako odměnu rekreaci v Mokřinkách. ta radost, ale ta cesta. ve 22.10 vlezeme u nás do vlaku a dojedem 5 km kde máme přestupvat a ten den změna jízd. řádu vlak nejel! skoro 5 hodin na opuštěném nádraží, bledé strachem a byla neděle.Vlak nás dopravil do VÍTKOVA a tam jsme zjitili že to je asi 15 km do Mokřinek..nevím tvrdili nám to a že autobus jede až v pondělí a na stopa, že to nemá cenu z kostela, že jsou odjetí domů a jede tak za 2 hod auto. My lodičky a loďáky! Pak nás někdo navigoval do jednoho baráku , že tam je saniťák a hodí nás do sanitky a odveze tam,každá že dáme 20,- Kčs jéjej to bylo peněz . My každá doma vyfasovala 60,-Kč a myslely si co nemáme.Pán za úplatu nás hodil do sanity a odvezl na místo. Kdykoliv slyším Vítkov, tak jsem v cestovním šoku. tím pádem ne ne ne. Do Kružberské přehrady mě hodily v nových bavlněných šatech tenkrát mini, a když jsem dojela na ubytovnu tak byly po prdel a opět nebylo co na sebe a měla jsem z toho ušité opalovačky a ty se srazily také..pak nás jeden úchyl nechtěl při stopu vyložit ..takže první rekreace v životě a samé šoky spojené s tímto krajem...
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Tak tys byla v našem kraji a prozradíš to až teď?Ale jako zážitek je to moc pěkné,možná by to mohlo mít čestné místo v deníčku.
Kdo jste si vedl deníček?A máte ho v tajné zásuvce ještě dnes?
Tam musí být pravé životní perly.
Dobrá tedy, opustíme náš kraj a budem řešit jiný návrh na výletní místo.....jen takový malinkatý nápadeček......co OH v Číně?
Zamčeno