Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

mile spoluzacky,chtela jsem vam sem dat jako aktualni obrazek "zeleny ctvrtek",ktery jsem namalovala,ale jsem tak nemozna,ze ani vitsoftovy podrobne rady,jak obrazek umistit,nepomohly....neni totiz na internetu a tak nemama jeho netovou adresu a je po ptakach :cry:
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

ale sarinka je moje netova zachrankyne,jupiii!!!je moc hodna,a pry ho sem dostane:-)
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

...tak,to je zeleny ctvrtek v mem podani,neco pro vas jako aktualitka :-) ...sarinka mi ho pomohla dostat az sem,dekujuuu!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

...sarin,nebyt tebe........!!! :oops:
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Všetko pre umenie a umelkyne :-D A to ty si.
Krása, ďakujeme, že si sa s nami podelila :)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Baaari,jen se opakuji,paráda,krása.Díky.
Viděla Sarinka a ostatní zvláštňáci tvé ostatní obrazy?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

já se hlásím, že viděla a dala jsem i pochvalu ...Praha v jakémkoliv vydání je náherná..přiznám se že zátíší nějak nemusím...ale jak které...miluji pohledy na vsi a řeky , na stráně a hory a pak tu Prahu a Te.re ji má nádhernou...Však po velikonocích začíná vést kroužek malování, já zase paličkování pletení a háčkování..nabídněte se kdo bude vést vyšívání a jestli tu máme někoho na keramiku
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »



z fleku
beru keramiku
jsem umělec všestranných vloh
brusič betonových ploch
mistr špachtle a dláta
plácám plastiky z bláta
štětkou maluji stíny
maestro comacini

[/size]
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

jeee,na keramiku budu taky chodit,spinetti jiste bude vyucovat neotrelym zpusobem:-).....
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Zdar i zde a protože chci vám,ale hlavně kulturní Zížale udělat radost,tak ještě jedna velikonoční básnička,dostala jsem jí SMS,jako přáníčko:

Při barvení vajíček
znásilnil mně zajíček,
po aktu se svalil na bok,
řekl čau a zase za rok,
hezké svátky,lásky více,
jenom pozor na zajíce,
nemá-li on náladu,útočí i ze zadu

a co se týče zájmových kroužků,já bych mohla vést pletařský kroužek,já umím poplést skoro všecko a ještě navíc bych mohla přibrat kroužek schovávací,protože já,když si něco schovám tak,abych to měla po ruce,tak už to nikdy nenajdu,nebo až za velmi dlouhou dobu a na místě,kam bych to nikdy,ale nikdy nemohla schovat.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

s tim schováavanim bych ti kami pomohla,ja si zase veci zchovavam,aby se mi neztratily,nebo je nekdo nekam nezasantrocil....hlavne penize,na to jsem expert!!....ale je mile po pul roce najit petistovku mezi pradlem a tak :-D
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

a já jsem minulý týden při úklidu chtěla vyhodit kabelu,která se mně zdála už nepoužitelná a našla jsem v ní i starou peněženku s 1 000.Tašku jsem vzala na milost,bankovku taky.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

jeste,ze to byla platna bankovka!:-D...tak to ses kabelce odvdecila,zes ji vzala taky na milost,to ses hodna.... :)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

kde že se nachází takové kabelky a tašky...obětuji se a dojedu...a to jste mi připoměli....v úterý se vybírá na SRPŠ 50 kč a pak každý dle svých možností do třídního fondu...na hrazení drobných dárečků k narozeninám spolužáků..a něco jsem zaslechla o narozeninovém slavení , která to spolužačka? Kama, myslela to obrazně nebo opravdu slaví ...něco mi uniklo, data narození nemám v evidenci !!! když tak gratulka!!!
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Já každý rok nosím jaro,problém je v tom,že si nepamatují,kolikrát už jsem ho přinesla.Já nevím,jak vy, ale u mně je to divné, každý rok je to číslo jiné
a když si ho celý rok bifluju nazpaměť a raduji se,že už konečně vím kolik,přijde březen a z daleka haleká.........nene,letos už to neplatí...........,
tak jsem se vybodla na nějaké počítání.Akorát vím,že fotku,kterou vám tady prezentuji už mi asi dlouho úřady trpět nebudou....sice ji mám v pase i v občance,ale nevím,nevím..........
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

co tady blábolíš Kamo o věku , vždyť je nám necelých 15 ještě chodíme do základní "zvláštní " školy. Hele, ta chřipka cos měla, nevlezla ti trochu na mozek?. No a ty jediná jsi 15 včera dosáhla a my tě letos dohoníme..
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Tak dobře,ale spěchejte s tím doháněním.Já mohu klidně čekat,ale jak jsem se už zmínila,ten březen to vždy nějak zamotá.
Ještě jednou děkuji všem za přáníčka,i klukům.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

já našla v jednom hrnku za sklem 2stovku. Taky byla dobrá ;)


A te´d k umělcům:

Baari - moc hezkej obrázek. Śikula! Doufám, že nám toho hodíš časem víc


a Spinetti by také mohl odhodit ostych a něco předhodit... ;)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Donesla jsem v košíčku na svačinku velikonoční nádivku.....na ochutnání.Je s uzeným. Cholesterolu se nebojte,všechen jsem vybrala.Klidně jezte i při hodině,dá se mluvit i s plnou pusou,mám to zjištěno.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

ach já louda... já si v košíčku zatím donesla na nádivku jen kopřivy ze zahrádky. Ale že jich je!!! a kolem kompostu jsou zvláště šťavnaťoučké...
Kuřátko už mám naporcované, ale i tak předpokládám osvědčený scénář. Nádivka se bude vyš´touchávat a vyďoubávat ze všechn koutů pekáče, dokusd na dně nezůstane jen suché kuře... jako bych to neznala...

a dnešní zpívání dopadlo skvěle. Jen nevím, jak to bude nahrané, protože hlavnímu nahrávači nějak došly nové baterky... :(
ale jestli bude aspoň kousek - hned ho dám do placu... moc krásně to napsal ten náš hoch
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

ahoj Isko, pokud vašemu hlavnímu nahrávači došly baterky,je to nepochybně známka toho,že vám,lepým děvám,chtěl pantomimicky naznačit,že je jaro............
na koncert nás ale každopádně pozvi,slibuji,že nepřijdeme v teplácích.

Můžeme vědět,kdo je ten "náš hoch"?
Neodolatelně a nutkavě se vtírá podezření,že bychom ho mohly všechny znát.
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Iba poniektoré, Kamko, mali to šťastie. Je to fešááák, umelec ...

Iska, čo roládky? Ja som stihla všetko, všetíčko. Ale máločo zostalo. To je tak, keď máme v rodine okrem ostatných členov aj piatich junákov vo veku od 13 do 18 rokov.
No kúsok metrového koláča, zopár veľkonočných perníkov, pár kuskov veľkonočnej hrudky, nožičku klobásky, pohár cvikly s chrenom a takmer pol pasky som pre vás ešte zachránila. Dokonca aj trochu šunčičky zostalo...Tak nech sa páči. A ešte kvapku čokoladového likéru...
Ja si konečne vyložím nohy a pri kávičke si pohodlne vypočujem ten Iskin najnovší umelecký počin :)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

zdravím Sarinko,co je cvikla a velkonočná hrudka?A to se natřásám,že slovenčina je jako moje.No,tak je to u mně vždycky,když se začnu naparovat,tak hned jednu chytnu(někdy i dvě)
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

<a href="http://img89.imageshack.us/img89/3724/d ... Veľkonočná hrudka</a>
Potrebujeme: 1l mlieka, 15 vajec, soľ,
Do vriaceho mlieka pridáme rozšľahané vajcia a soľ a miešame až do zrazenia. Potom precedíme cez gázu a necháme odkvapkať. Na východnom Slovensku je toto neodmysliteľná súčasť veľkonočnej misy - šunka, vajíčka, hrudka, klobáska, uvarená natretá cvikla (červená repa?) s natretým chrenom …

Niekto(aj ja) pridáva do hrudky trochu cukru, niekto čierne korenie...Moja svokra ju davala ešte zapekať do vyhriatej rury. Robí sa len na Veľkú noc. keď som čakala svojho prvého synčeka, mala som na ňu chuť neustále. Tak mi ju do nemocnice nosili každý týždeń. Možno aj preto sa môj Tomáško narodil o dva týždne skôr. Namiesto na prvého mája, rovno na veľkonočnú nedeľu. Takže vlastne mám doma veľkonočného zajačíka po celý rok :-))
Naposledy upravil(a) sarin dne 23.3.2008 17:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

v úterý každý donese jedno vajíčko na ukázku jaké maloval či barvil na velikonoce...o velké přestávce bude tajné bodování...každý vybere 3 a ohodnotí 3,2+1 bodem....oznámena budou pouze 3 první místa..sčítat body se mnou bude..SARIN..po skončení vyučování bude vyvěšeno na hlavní chodbě
Pan ředitel a Spinetti mají dvojitou hodnutu bodů... jako zástupci mužské části vědí, které by se chlapcům líbilo více...muži mají jiný vkus než děvčata!


P.S. prosím všechny, napište mi do soukromých zpráv datum narození ať nemusím všem psát jednotlivě...děkuji za pomoc při doplnění třídní knihy!!
[/size]
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ano, cvikla je červená řepa,jen jsem měla chvilkové okno,nějak to šlo kolem.
A Sariiiii,mrkni na mně,jestli bych mohla bodovat,jo?
Má ten fešák a umělec dýmku?
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »



Svět jsem spatřil na Jáchyma
zatřásla mnou trochu zima
hned však slunce zahřálo mě
bylo totiž po půl jedné
odpoledne
navíc ještě v neděli
abyste to věděli
doma mě čekala nádherná mléčná hostina
1900 let po zničení Chrámě Hospodina.

[/size]
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »

<a href="http://www.spinetti.wz.cz/080323_201353.jpg">To jsem vytvořil dnes</a>
ale po tom neštěkne ani pes
jen co přijde teplé počasí
chytnu múzu za vlasy ...
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kami, že teba napadlo, že tým umelcom je náš pán riaditeľ? :wink: Musím ťa sklamať, aj keď umelcom nepochybne je, ba nepochybujem ani o tom, že to bude fešák, nie je to však ten Iskin hošík.

Spinetti, to je názorná ukážka stavby veršov na hodinu literatúry?
:mrgreen:
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Tak, mládež, budíček!
Dnes žiadne vyučovanie.
Ideme na koncert. Kami, dúfam, že si sa obliekla slušne, posadime ťa do prvej rady, aby si mala dobrý výhľad na toho Iskinho...teda na toho "nášho hocha". Je to ten mladý dlhovlasý varhaník. Ale upozorňujem ťa, ja som ho videla prvá!
S Iskiným láskavým dovolením a s technickým přispěním pána riaditeľa vás teda pozývam do novobydžovského chrámu na unikátnu <a href="http://www.rymy.cz/images/Isa-Agnus-Dei ... remiéru</a>, teda na jej úryvok.
Dielo: Agnus-Dei
Spievajú: Iska a jej kolegovia
Autor: náš hoch



Správajte sa slušne! Kami, čo ten vystrih?!! Ideme do kostola!...a žiadne mini! :roll:
Tilka je ospravedlnená...Zbytočne by nám útrpnými grimasami robila hanbu.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Koncert je skvělý,niterní balzám,mé duševno se tetelí spokojeností.Další slova jsou zbytečná.

Ještě,že jsem si oblékla ty dlouhé černé šaty.docela mně sluší,mají sice dekolt,ale zato jsou z dlouhým rukávem.
Toho dlouhovlasého mladíka jsem si nemohla prohlédnout,protože v první řadě seděl Spinetti a je dost vysoký,takže smůla.


S plnou zodpovědností tady nahlas prohlašuji,že naše zvláštní třída má hvězdné žáky.Dokonce i vedení se povedlo.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

jejda jejda, já to tu přehlédla

Příspěvek od Isa »

a dala do klubovny... Zkusím to tam smazat... :)
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »



Ach, to bylo krásné!
Skládá ten hoch písně slastné.
Jak jsem se v tu hudbu vcítil
byl jsem hned v houpací síti.
Přiznám se k zoufalé dřině
bych neskončil Kamě v klíně.
Doufám jen že pány, paní
nerušilo mé chrápáni...

[/size]
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

strašně mě to mrzí, že jsem to nestihla...po cestě do Hradce nás stihla asi 10 minutová vánice, ale cesty se ucpaly, auta, chtěla jsistit jestli je v příkopech pod sněhem voda a bylo ztoho zdržení..takže jsem to v HK vzdala protože do Bydžova bych to nestihla za 15 minut. Stavila jsem se nakoupit květináče a dala se na cestu domů / a to jsem k vůli tomu vytáhla novou halenku, a půl hodiny se rvala do kompresních punčoch abych mohla jet v sukni a takhle to dopadlo/. tak jsem po 15 hodině dojela domů, udělala si pohodlíčko a pustila tu nádhernou hudbu. I když mám hudební hluch , tak tento druh hudby se mi líbí a když si něco pouštím tak vážnou hudbu nebo mi kamarád nahrál do počítače gotiku...Iska gratulujem bylo to krásné...jen mě mrzí , že jsem se nesetkala s vámi. Kami ty Tvoje šaty bych chtěla vidět a co měla Iska, když nás honila do společenského? už jsem si to stihla pustit 4x ...opravdu věřte mi!!!
Uživatelský avatar
Spinetti
Příspěvky: 82
Registrován: 22.2.2008 14:34
Bydliště: kde jsi ty, jsem i já (ba ne, už nejsem, to bych se musel rozkrájet!)

Příspěvek od Spinetti »

Obrázek


To je nejhezčí vajo, co jsem včera dostal,
děkuji neznámé dárkyni,
nádherně jsem se potom prospal,
v ložnici, lásky svatyni ...

[/size]
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Spinetti,ty sladký hříšníku,s tímto vzorkem určitě vyhraješ, Hanulkou vyhlášenou soutěž, o nejkrásnější vejce.
Ale uznávám,že zaslouženě.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ještě k tomu Spinettiho dílu.......jak tam za tebou polezem?Já mívám z výšek závrať.....a znám i jiné způsoby,jak si závrať užít
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kami, tebe sa minuli všetky maľované vajíčka? Neboj sa, u nás ich je dosť. Ja <a href="http://sarin.rajce.idnes.cz/Velkonocne_ ... pg">mám</a> šikovných <a href="http://sarin.rajce.idnes.cz/Velkonocne_ ... lúšikov</a> a tým to ide pekne <a href="http://sarin.rajce.idnes.cz/Velkonocne_ ... 04.jpg">od ruky</a>. Takže, nech sa <a href="http://sarin.rajce.idnes.cz/Velkonocne_ ... g">páči</a>, komu sa už nezvýšilo, <a href="http://sarin.rajce.idnes.cz/Velkonocne_ ... jpg">berte si</a>, my ich máme <a href="http://sarin.rajce.idnes.cz/Velkonocne_ ... eúrekom</a>. :-D
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

děkuji za reakce na prezentaci Ondrova hudebního díla. Doufám, že z toho budou lepší nahrávky a další části raději dám do placu příště.


Sarinku jednoznačně navrhuji na výherce velikonoční soutěže kraslicové. Ona je nejen vynikající výtvrkyně, ale i skvělá pedagožka, protože učit trpaslíčky není žádná sranda a ona to prezentuje tak, jako by to sranda byla...
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

zdravím všechny spolužáky a spolužačky, po velikonocích se hlásím ve zdraví a v plné sílel...vyšlehaná tatary a jalovcem :)
Zamčeno