Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

tak vylet je opravdu nacvikem na sebevrazdu,ale treba bych aspon pulku zvladla,zkusim to :-D

aaa,kami,ted jsi mi priipomnela...ja zase mam tady pozvanky na vernisaz vystavy,ktera se kona na

http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce ... aari&auth=

a kliknout na ostatni fotky...pak na jednotlive obrazky,ale to asi vite sami vsichni
nektery obrazky jdou zvetsit,jiny ne,nevim,jak je to mozny,snad to nebohe nesikovne vytvarnici odpustite :-D
a budete pak malovat,co jste videly,zakyne nezbedne
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Baaari,je to koncert,to,co má Isa a Tilka v hrdle,ty máš v duši.oku a ruce.
Skvostné žačky zvláštní třídy.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

já už je viděla jinde a říkala jí,že hlavně ta Praha mě uchvátila
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jak to, že nechodíte do školy...prázdniny ještě nejsou! Vím že pracujete na zahrádkách, ale na 5 minut by jste se mohli podívat jaké máte domácí úkoly..Vaše předsedkyně třídy
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

ano,to je pravda.Od té doby,co vyhrožuji kontrolou cholesterolu se všichni někam ukryli.Hrají si na schovku,akorát já nemohu.Mně řekl Kuba(vnuk),že
už si nemám hrát na schovku,protože by mně nikdo nehledal.
Dobrýma radama já se snažím řídit a tak jsem tu jediná,která je vidět.
Tak děcka,nebojte se a vylezte.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

dneska venku krásně prší, tak i já vylízám a spěchám do školy :)
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

baari

Příspěvek od Isa »

moc hezké!! líbí se mi hlavně obrázky z plenéru... ale i kubistické variace jsou moc pěkné...
Šikovná, šikovná, šikovná!
To je jen tvoje záliba? pod jakým vedením ses učila?
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Máme skvělé spolužačky....Isa,Tilka,Baaari, a navíc nejsou pyšnidla.To se cení jaksi navíc.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

diky,iso:-)
...ale je to jen moje zaliba..prave jen takovy maluvky pro poteseni:-).sice mne bavilo malovani od malinka,ale nikdy jsem se neucila(nepocitam-li ted co chodim na takovy krouzek kresleni,kde se u caje maluje,palickuje,plete a tak):-)


jinak hlasim,ze u nas stridave prsi a sviti slunicko,nevim,co si mam vybrat:-)))
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

holky, kluci, u nás také střídavě prší a svítí sluníčko a ještě jsem dnes byla u doktora na preventivní a jsem taková nějaká rozladěná... a za chvíli jdu s mrňátky do cirkusu, tak doufám, že nezmrznu.
a Kami, už nechval, nebo se začnu profesionálně rdít ;)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

nedá se nic dělat,dneska je to podle zásluh,tak berte.
A v psychole jsem se učila,že to je stimulace,tak jen houšť.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

holky, mám tady Vašíka, tak dnes žádné ponocování... Maří má zase období na naflákání papuly, tak jsem jim ji nechala. Ale vstávat ráno budu muset k jednomu stejně jako ke dvoum...
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Iska, to jsou vnoučata? Alespoň máš zábavu a někdo ti zvedne adrenalin..Baaari u Vás je kroužek paličkování ...já jsem chodila 8 let a pak učila kamrádku a tchýni, pak nebyl čas a teď nemohu zaboha najít podušku a paličky. Tak jsem koukla na net , že bych si objednala, ale z těch cen mě zatím přešla chuť...budu shánět jestli někdo nemá doma po babičce a herduli si udělám sama v JZD sena dost. Mám pořád vsugerováno, že si ji půjčila dcera, ale ta nic nevrací..a zpívající děvčata..těm tak strašně závidím jejich hlásek...,jste boží a nestyďte se je to pravda
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

Maří a Vašík jsou děti od bratra, my se nějak generačně míjíme a vychováváme se navzájem. A aby se to enpletlo, ráno v 8 nás budil bratr s Maří, tak je tu mám stejěn oba :)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ahoj Isko,hlídání předškoláků je krásný čas.Ráda vzpomínám ,když jsem hlídala děti mým dětem.To jsme si udělali z křesel a dek bunkr,všichni jsme se tam natlačili a prozrazovali jsme si tajemství.Kuli jsme plány na večer,kdy byly soutěže v tanečcích,zpěvu,malování na obličej a jiné úchvatné aktivity.U ohníčku jsme udělali večeři a počítali jsme neobjevené hvězdy.Na zahradě jsme postavili stan pro čtyři a spalo nás tam někdy i šest,když přišli děcka od sousedů.Než jsme usnuli,vymýšleli jsme pohádky......ty jsou nejkrásnější.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

z bunkru jsme s maří právě vylezly marně jsems e snažila ji uspat. Vašík už hodinu zařezává... Já bych spal hend... :)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

koukám, že jsi z dětí rozhozená a i ty písmenka hi hi hi , nebo opravdu na to nevidíš a chtělo by to hupky s nimi do postýlky po obědě
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

asi včera skočili všichni do postýlky a dnes do školy nikdo nedošel. Tak se přes víkend, zotavte a v pondělá hezky nástup a ten výlet jak to bude. A kam se ztratila Tilka?..hezký víkend
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Dneska vyhrál popelčin střevíček zámek Hradec nad Moravicí.Je opravdu moc pěkný,takže jako tip na výlet?
Taky přeji všem krásný víkend,ale kdo zůstane doma,může písknout pod oknem i v sobotu a neděli.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

já se s dětmi hodně učila, já nebyla za školou ;)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jen aby, a hodina zpěvu byla??
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

bylo několik hodin zpěvu. Venda je skvělej - on umí písničky o několika slokách - momentálně vede Okolo Hradce v malé zahrádce a s tím spojený refrén - vojáci, jdou vojáci jdou. ..
docela čumím na dvoletého brouka, že si to pamatuje... Ale zase na druhou stranu - není divu, dožaduje se toho songu i místo ukolébavky... :D
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

isko,verim,ze si toho mrnous pamatuje daleko vic...hlidala jsem francouzske holcicky a ta mensi ve dvou letech zvladla vsechny cesky a vsechny francouzsky pisnicky pro deti...neskutecny....:-)))
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

já nevím, jak vy děvčata, ale já opravdu do této zvláštní školy musím chodit, a znova opakovat , protože ta skleróza je tak děsná, dnes mi nešla žádná jména..dutu a duto...ani kdyby jste mi zatřásly hlavou tak ani zbyteček mozku by tam nehrkal...
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko,já ráda propadnu s tebou a věřím,že ukecáme i všechny ostatní.
Zvláštní třídě zdar a propadlíkům zvlášť.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

baaari - francouzké holčičky muselo být pošušňání :)))

a zelňáky nebudou, protože venku je slušně a jdu za prací. Nehledě na to, že mě bolí hlava - to netuším z čeho - leda z té slzy bublinek, co jsem si dala v noci s tilkou na klokanu - což je blbost, takže zase netuším z čeho - a nehledě na to, že holčička nepřijede, protopže celej víkend pracuje a sYnek se ještě neozval, takže ani nevím, jestli bude doma - prostě zelňáky nebudou, neb by zdržovaly od práce... tak je to! Jeslti mi bude v poledne do zpěvu, to vážěn netuším ;)))
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Iska, dostane poznámku, za nesplnění úkolu...nezazpívala a vymlouvala se na únavu!!! My jsme netrpělivě čekaly.

A ty zelňáky, je fakt rychlovka, moc se mi to líbilo.
Omlouvám se ze školy na úterý, jedu před komisi kvůli průkazce ZTP a na středu taktéž jsem pozvaná "zahájení řízení o přidělení ID"...tak prosím mi držte pěsti, když už to zdraví neslouží ať mi tohle alespoďn dobře dopadne...Posledně mě pí doktorka poučila, že ani domácí práce a vaření nesmí přesáhnout 1 1/2 hod a pak hned lehnout a nohy nahoru...tak by mě zajímalo co bych měla dělat ...kamarádky to vymysleli...řekly, že se mám odstěhovat na E55, ale u silnice nemohu stát, mám zakázáno stání, tak jedině domeček s červenou lampičkou...ale to by chtělo o 30 let a 30 kg méně..nemáte nějaký návrh vy, že bych to komisi přednesla?...začíná , mě z toho už teď zase bolet žaludek

P.S. Iska, dnes po obědě tě to nemine, tak dopoledne trénuj, nebo tě přijedeu zkontrolovat
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko,na E55 jdi,ale činnost vyvíjej úplně jinou.....po erotických hrátkách údajně vyhládne,takže ty budeš mít funkci zásobovacího důstojníka,u tvého přenosného stánku se dostane občerstvení,můžeš vybírat vstupné pro děvy i klienty,eventuelně si pořiď hlídané erotické parkoviště a za mírný poplatek jim budeš pouštět hudbu.
Dalo by se to krásně propracovat......jen si představ,že bys mohla zaměstnat zpěvačky,malířky,zdravotnice,někteří by dělali Dýdžeje.....prostě celá třída by pro tebe s radostí a nadšením ................
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

tak to je teda omyl, já zpívala, to jste měly špatně nastaveé uši. Chytila mě mj. ta, kde noc oblíká do černejch šatů stíny
a Velkej vůz na nebi zůstal stát
...
Jinak jsem včera do noci dodělávala album a také se kochala dopisem z Argentiny - tedy Španělska...
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kami, v tvojom výpočte služieb na E 55 ešte nie sú zastúpené všetky profésie pre úplnosť služieb :-))

Iska, kedy si budeme môcť prezrieť finálnu verziu tvojej usilovnej práce s fotkami? Sprevádzala si svoj spev na gitare alebo na tvojej najnovšej hračke?A čo ten dopis? Bol plný vášne? Tou sú Španieli povestní
Ja si plánujem dnešok užívať. Teda spojím príjemné s potrebným. Pokračujem v hrátkach s farbami. Polievku už mám uvarenú. Slepačia so slepou kurou. A chlapci rozhodli, že chcú vypražaný syr, hranolky, tak to bude dnes rychlovka. Vylepším to trochu šopským šalátom. Na olovrant spravím pár palacinok s tvarohom. Ak zvýšia, donesiem.
:-D
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

Srinko, jsi ´dáblice!!! takhle roztahaný oběd jsem už dlouho nedělala... Ale slepičí polívka se slepou kurou mě natolik inspirovala, že se půjdu poohlídnout po nějaké slípce a hned ji šoupnu pod pokličku... :) Jo včera jsem byla ponouknutá a už jsem to album téměř dotvořila...
A hrála jsem si s hračkou ;)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Sarinko,tak dnes bych u tebe ráda poobědvala,sýr je na stejné úrovni,jako řízek.Předtím bych mohla počíst něco vášnivých dopisů a k večeru si dát kapku vína z asociací.
Jenom si nemohu vzpomenout,jaké specializace na e55 jsem opomenula?????Že bys myslela............až tak???????
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kami, musíme to predsa premyslie do detailov, nie? :roll:

Navrhujem zvolať dnes večer plénum. Iska donesie vašnivý list od argentínskeho Španiela a svoju hračičku, aby jej spev vynikol. Privoláme Tilku, nech k dokonalosti nič nechýba. Ty by si mohla upiecť zopár zelňáčkov a pribaliť dobrú náladu, Hanulka donesie seba. Podložíme jej boľavé nožičky a budeme ju s láskou opatrovať, aby nabrala dosť síl do ťažkého týždňa a Barunka by mohla upiecť nejakú dobrotku. Nič ťažké, aby sa príliš neunavila, pretože ja donesiem farby, výkresy a štetce a bola by som rada, keby zvládla aspoń zopár tém, čo som dostala za úlohu v mojej ZUŠ-ke pre pokročilých vekom. Je ich šesť. Pre mňa to znamená krát dva, pretože všetko potrebujem dvojmo. Aj pre Rozárku. teda dvanásť prác. Nebojte sa, výkresov je dosť, takže sa môžme realizovať všetky. Pritom sa dohodneme na tom, ako pokoriť E 55-ku tak, aby to bola pre nás čo najväčšia zábava a samozejme aby to prinieslo aj nejaký úžitok.

Kamuško, jednú porciu ti donesiem, neboj.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Supernápad,co tě napad.
Já ,pokud mně zaúkoluješ v malování,mohu kreslit jen domeček a to ještě podle pravítka.Taky bych možná zvládla sluníčko bez pravítka a možná ještě srdíčko,prokláté šípem.Toť veškerý můj výtvarný arzenál.
Ale zato vám mohu odborně popovídat o ejekční frakci levé komory,pro zvlášť otrlé do detajlů prozradím,kudy vede sondička při katetrizaci,eventuelně, jak působí AC inhibitoryv kombinaci s diuretiky..........ještě máš pocit,že mám dorazit na večerní seanci a nemlčet?
Znám i horší horory!!!!!!
V každém případě se večer příjdu zeptat,jak na tom u vás všech jsem a taky pro ten sýr.Zelňáky nebudou,zato maličké minipizzy z listového těsta....
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

tak asi vás nakones vše zmohlo , čekám tu od osmi do teď a nikdo nikde, to jste měli strach aby jste nakonec nemuseli jí předvádět to nejstaší řemeslo v praxi?
Já kdyby muselo dojít k nejhoršímiu tak jsem opravdu od vás předpokládala pomoc a že mě každá zaučíte do nějakého fígle, který je vaším tajemstvím a budu pak jednička...dokonce jsem se stavila ukamarádky a donesla kupu různých robertků, aby jste mi vysvětlili jejich činnost a způsob použití..ještě mi přibalila krabici různých takových....no, když se to nafoukne tak to vypadá jako balónek ...a prý mi také vysvětlíte nač to je a použití a jsou dve v noci a vy nikde...6 hodin čekám...a to mělo být večerní vyučování a takovým fiaskem skončilo ....
s
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Já se hlásím .Na večerním vyučování jsem byla několikrát,ale třída prázdná,tak jsem vás šla hledat.
Sarinko, ty balonky jsou na 1.Máje do průvodu.Hezky si je nafoukneš,některé mají tvar zvířátek a některé prý i voní.
s tím Robertkem je to tak.......to je chlapec,který tě pobaví,když zrovna nikdo jiný není nablízku.
Aspoň já si to tak představuji.

No,že se Baaari bude takto ulejvat z vyučování,to mně dost překvapilo,ale vzhledem k tomu,že se to stalo poprvé,budeme o tom taktně mlčet.........co říkáte?
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

koukám, že o víkendu to tu žilo erotikou a já u toho chyběla,ale vidím, že toto téma není zdaleka uzavřené, takže, snad se dozvím něco nového :lol:
hanulko, kolik že znáš těch Robertků? :-P
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

dnes píšou na novinkách.cz.že Ruzyň nepřijímá kvuli mlze.....že by ta naše Baaari bloudila v mlze?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

vyspává kocovinu a nevím jak jsi na tom po tom víně ty Kamíku, mě se měly vysvětlovat balonky a ne Sarince, ta by nás právě měla poučit ..a už si nás po ránu pleteš..Děvčata, co to víno s Vámi udělalo!!!...Baari v kluboně není, ve škole také ne, neodvezli ji na záchytku???...jé už jsem na to přišla...letěla malovat "těžké pochmurné ráno alkoholika", proto to také zkoušela ...nejlepší je vše malovat ze svého pohledu..tak doufám, že to dnes dokončí a večer donese ukázat, jinak bude mít neomluvený den
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 10075
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

No,vidíš Hanulko,já jsem si myslela,že ty víš o balonkách všechno.
Bude asi nejlíp.když zrušíš víkendové volno,protože potom je pracné všechny zase nahnat zpět do třídy i do klubovny.
A Baaari fakt není po ránu ani na asockách.Možná je jen pracovně zaneprázdněná.
Zamčeno