Třídní kniha 2007/8

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

OH v Číně?
jeden důvod, proč ne sice odpadl tím, že Klaus tam nebude, ale ty další ještě stále převažují... nahledě na to, že nejsem žádnej sportovní fanda a korunky bych určitě investovala jinam, než na OH - kdekoliv...

já teda OH ne, leda tak v Řecku, a tam už je po ceremoniálu ;)
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

a jeden navrh od line baari....co pockat na oh v praze?! :lol:
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

to je vynikající nápad a navíc je tam i ten Vítkov........a nškolik hodně dalších důvodů pro,můj souhlas máš
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

tak jsem vlezla do asociací a zjistila, že Hanulka je tady fakt na svém místě!!! v tématu UČITEL byla jako ryba ve vodě :)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

taky mně teď přepadlo podezření,že nevím,jak si vyložit Isčino tvrzení ohledně investovaných korunek na ty OH v Číně.
Myslelas zajisté korunku MISSÍ,anebo že by zubní??????
Asi mám postaráno o bezesnou noc,pokud tento zapeklitý případ nerozlousknu (pokud budu veverkou),nebo nerozetnu(pokud budu Sašou).
Nechcete mi někdo pomoct?
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

teda nevím jestli se těch OH v Praze dožiji, nepočítám, že bych tu byla do 100 let a pak ten mumraj a blázinec co tam bude, tak baaari a /týká se to ostatních / na to období zvu Vás k nám...do klidu, k řece, potůčku, stráni a údolíčka, samého lesa...
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Teď návrh na výlet : předpoklad 7 denní...jedná se vyloženě o prohlídku kulturních památek východních Čech
večer dojezd k nám..ubytování , postele, seno , stan podle situace a zájmů

cestování pravděpodobně autem nebo mikrobusem, možnost i pro zdatné na kole, ale upozorňuji na hornatý terén
1.den...Nové město nad Metují /zámek/, zahrada, oběd Peklo /procházka údolíčkem podle potoka na vytrávení/, odpoledne Náchod /zámek/
večer grilovačka

2.den...Červený Kostelec /muzeum B. Němcové/, Ratibořice /zámek a Staré bělidlo/ oběd v Opočně /+zámek/, večerní koupání v bazénu a jídlo z udírny

3.den...Častolovice /zámek, mini zoo, zahrada/,Doudleby nad Orlicí /zámek / někde oběd, Vamberk /muzeum Vamberecké krajky, popřípadě osobní ukázka paličkování/večerní procházka údolím podle Zdobnice

4.dne...turistická výprava přes tři hrady....Potštejn, Litice, Žampach ...oběd bude z papíru, kdo si co ráno připraví...večer, speciální masáž nohou a ošetření puchýřů...grilování kuřátek

5.den...projížďka po horách Rokytnice v Orl. horách, Říčky, pak po Polských hranicíh do Deštného v Orl. horách , výstup na Šerlich- oběd nebo na Šerlišském mlýně, Kvasiny prohlídka nejnovějšího závodu Škoda-výroba superbů, Rychnov n.Kněžnou...zámecká galerie...

6-7. volná zábava nebo možnost dalších kulturních památek , ale spíše prohlídka /zevnitř/ Pastvinské přehrady a následné koupání, kostel se skleněnou střechou- Neratov

Prosím o další návrhy a vyjádření k návrhu

Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

pokračuji:
8 den....slavnostní rozloučení s Kamou,plačky neplaťte....zaplačte samy(i),
smuteční řečník...hoďte si korunou,

tento výlet nemohu absolvovat,kromě dne sedmého,protože tak vražedné tempo by mně zahubilo.Už teď mně hubí.
Ale,mohla bych zůstat v základním táboře a připravovat pro ostatní sebevražedné účastníky výpravy zdravotnickou kvalifikovanou záchrannou síť.Kdo by přežil,toho bych láskyplně obskakovala a nekriticky obdivovala.
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Což mně připomíná,že poněkud zanedbávám zdravotní dozor ve třídě.Takže, zítra příjdete všichni na lačno,budu vám brát vzorek krve,uděláme si screaning,ať víme,kde má kdo jaké rezervy.
Mdloby a jiné hysterické projevy mohu tolerovat.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

nedá se nic dělat , musela by ses účastnit, zdravotník musí s sebou pro případ indispozice ostatních! Výmluva se nepřijímá, a domácí slivovici sebou na kříšení odpadlíků
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

tak vylet je opravdu nacvikem na sebevrazdu,ale treba bych aspon pulku zvladla,zkusim to :-D

aaa,kami,ted jsi mi priipomnela...ja zase mam tady pozvanky na vernisaz vystavy,ktera se kona na

http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce ... aari&auth=

a kliknout na ostatni fotky...pak na jednotlive obrazky,ale to asi vite sami vsichni
nektery obrazky jdou zvetsit,jiny ne,nevim,jak je to mozny,snad to nebohe nesikovne vytvarnici odpustite :-D
a budete pak malovat,co jste videly,zakyne nezbedne
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Baaari,je to koncert,to,co má Isa a Tilka v hrdle,ty máš v duši.oku a ruce.
Skvostné žačky zvláštní třídy.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

já už je viděla jinde a říkala jí,že hlavně ta Praha mě uchvátila
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jak to, že nechodíte do školy...prázdniny ještě nejsou! Vím že pracujete na zahrádkách, ale na 5 minut by jste se mohli podívat jaké máte domácí úkoly..Vaše předsedkyně třídy
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

ano,to je pravda.Od té doby,co vyhrožuji kontrolou cholesterolu se všichni někam ukryli.Hrají si na schovku,akorát já nemohu.Mně řekl Kuba(vnuk),že
už si nemám hrát na schovku,protože by mně nikdo nehledal.
Dobrýma radama já se snažím řídit a tak jsem tu jediná,která je vidět.
Tak děcka,nebojte se a vylezte.
Uživatelský avatar
žížala
Příspěvky: 869
Registrován: 29.2.2008 11:52
Bydliště: ODRY-POHOŘ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od žížala »

dneska venku krásně prší, tak i já vylízám a spěchám do školy :)
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

baari

Příspěvek od Isa »

moc hezké!! líbí se mi hlavně obrázky z plenéru... ale i kubistické variace jsou moc pěkné...
Šikovná, šikovná, šikovná!
To je jen tvoje záliba? pod jakým vedením ses učila?
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Máme skvělé spolužačky....Isa,Tilka,Baaari, a navíc nejsou pyšnidla.To se cení jaksi navíc.
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

diky,iso:-)
...ale je to jen moje zaliba..prave jen takovy maluvky pro poteseni:-).sice mne bavilo malovani od malinka,ale nikdy jsem se neucila(nepocitam-li ted co chodim na takovy krouzek kresleni,kde se u caje maluje,palickuje,plete a tak):-)


jinak hlasim,ze u nas stridave prsi a sviti slunicko,nevim,co si mam vybrat:-)))
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

holky, kluci, u nás také střídavě prší a svítí sluníčko a ještě jsem dnes byla u doktora na preventivní a jsem taková nějaká rozladěná... a za chvíli jdu s mrňátky do cirkusu, tak doufám, že nezmrznu.
a Kami, už nechval, nebo se začnu profesionálně rdít ;)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

nedá se nic dělat,dneska je to podle zásluh,tak berte.
A v psychole jsem se učila,že to je stimulace,tak jen houšť.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

holky, mám tady Vašíka, tak dnes žádné ponocování... Maří má zase období na naflákání papuly, tak jsem jim ji nechala. Ale vstávat ráno budu muset k jednomu stejně jako ke dvoum...
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Iska, to jsou vnoučata? Alespoň máš zábavu a někdo ti zvedne adrenalin..Baaari u Vás je kroužek paličkování ...já jsem chodila 8 let a pak učila kamrádku a tchýni, pak nebyl čas a teď nemohu zaboha najít podušku a paličky. Tak jsem koukla na net , že bych si objednala, ale z těch cen mě zatím přešla chuť...budu shánět jestli někdo nemá doma po babičce a herduli si udělám sama v JZD sena dost. Mám pořád vsugerováno, že si ji půjčila dcera, ale ta nic nevrací..a zpívající děvčata..těm tak strašně závidím jejich hlásek...,jste boží a nestyďte se je to pravda
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

Maří a Vašík jsou děti od bratra, my se nějak generačně míjíme a vychováváme se navzájem. A aby se to enpletlo, ráno v 8 nás budil bratr s Maří, tak je tu mám stejěn oba :)
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Ahoj Isko,hlídání předškoláků je krásný čas.Ráda vzpomínám ,když jsem hlídala děti mým dětem.To jsme si udělali z křesel a dek bunkr,všichni jsme se tam natlačili a prozrazovali jsme si tajemství.Kuli jsme plány na večer,kdy byly soutěže v tanečcích,zpěvu,malování na obličej a jiné úchvatné aktivity.U ohníčku jsme udělali večeři a počítali jsme neobjevené hvězdy.Na zahradě jsme postavili stan pro čtyři a spalo nás tam někdy i šest,když přišli děcka od sousedů.Než jsme usnuli,vymýšleli jsme pohádky......ty jsou nejkrásnější.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

z bunkru jsme s maří právě vylezly marně jsems e snažila ji uspat. Vašík už hodinu zařezává... Já bych spal hend... :)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

koukám, že jsi z dětí rozhozená a i ty písmenka hi hi hi , nebo opravdu na to nevidíš a chtělo by to hupky s nimi do postýlky po obědě
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

asi včera skočili všichni do postýlky a dnes do školy nikdo nedošel. Tak se přes víkend, zotavte a v pondělá hezky nástup a ten výlet jak to bude. A kam se ztratila Tilka?..hezký víkend
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Dneska vyhrál popelčin střevíček zámek Hradec nad Moravicí.Je opravdu moc pěkný,takže jako tip na výlet?
Taky přeji všem krásný víkend,ale kdo zůstane doma,může písknout pod oknem i v sobotu a neděli.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

já se s dětmi hodně učila, já nebyla za školou ;)
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

jen aby, a hodina zpěvu byla??
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

bylo několik hodin zpěvu. Venda je skvělej - on umí písničky o několika slokách - momentálně vede Okolo Hradce v malé zahrádce a s tím spojený refrén - vojáci, jdou vojáci jdou. ..
docela čumím na dvoletého brouka, že si to pamatuje... Ale zase na druhou stranu - není divu, dožaduje se toho songu i místo ukolébavky... :D
Uživatelský avatar
baaari
Příspěvky: 889
Registrován: 21.2.2008 15:22
Bydliště: matka měst

Příspěvek od baaari »

isko,verim,ze si toho mrnous pamatuje daleko vic...hlidala jsem francouzske holcicky a ta mensi ve dvou letech zvladla vsechny cesky a vsechny francouzsky pisnicky pro deti...neskutecny....:-)))
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

já nevím, jak vy děvčata, ale já opravdu do této zvláštní školy musím chodit, a znova opakovat , protože ta skleróza je tak děsná, dnes mi nešla žádná jména..dutu a duto...ani kdyby jste mi zatřásly hlavou tak ani zbyteček mozku by tam nehrkal...
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko,já ráda propadnu s tebou a věřím,že ukecáme i všechny ostatní.
Zvláštní třídě zdar a propadlíkům zvlášť.
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

baaari - francouzké holčičky muselo být pošušňání :)))

a zelňáky nebudou, protože venku je slušně a jdu za prací. Nehledě na to, že mě bolí hlava - to netuším z čeho - leda z té slzy bublinek, co jsem si dala v noci s tilkou na klokanu - což je blbost, takže zase netuším z čeho - a nehledě na to, že holčička nepřijede, protopže celej víkend pracuje a sYnek se ještě neozval, takže ani nevím, jestli bude doma - prostě zelňáky nebudou, neb by zdržovaly od práce... tak je to! Jeslti mi bude v poledne do zpěvu, to vážěn netuším ;)))
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Iska, dostane poznámku, za nesplnění úkolu...nezazpívala a vymlouvala se na únavu!!! My jsme netrpělivě čekaly.

A ty zelňáky, je fakt rychlovka, moc se mi to líbilo.
Omlouvám se ze školy na úterý, jedu před komisi kvůli průkazce ZTP a na středu taktéž jsem pozvaná "zahájení řízení o přidělení ID"...tak prosím mi držte pěsti, když už to zdraví neslouží ať mi tohle alespoďn dobře dopadne...Posledně mě pí doktorka poučila, že ani domácí práce a vaření nesmí přesáhnout 1 1/2 hod a pak hned lehnout a nohy nahoru...tak by mě zajímalo co bych měla dělat ...kamarádky to vymysleli...řekly, že se mám odstěhovat na E55, ale u silnice nemohu stát, mám zakázáno stání, tak jedině domeček s červenou lampičkou...ale to by chtělo o 30 let a 30 kg méně..nemáte nějaký návrh vy, že bych to komisi přednesla?...začíná , mě z toho už teď zase bolet žaludek

P.S. Iska, dnes po obědě tě to nemine, tak dopoledne trénuj, nebo tě přijedeu zkontrolovat
Uživatelský avatar
Kama
Příspěvky: 9999
Registrován: 19.2.2008 21:52

Příspěvek od Kama »

Hanulko,na E55 jdi,ale činnost vyvíjej úplně jinou.....po erotických hrátkách údajně vyhládne,takže ty budeš mít funkci zásobovacího důstojníka,u tvého přenosného stánku se dostane občerstvení,můžeš vybírat vstupné pro děvy i klienty,eventuelně si pořiď hlídané erotické parkoviště a za mírný poplatek jim budeš pouštět hudbu.
Dalo by se to krásně propracovat......jen si představ,že bys mohla zaměstnat zpěvačky,malířky,zdravotnice,někteří by dělali Dýdžeje.....prostě celá třída by pro tebe s radostí a nadšením ................
Uživatelský avatar
Isa
Příspěvky: 95
Registrován: 25.10.2007 23:41

Příspěvek od Isa »

tak to je teda omyl, já zpívala, to jste měly špatně nastaveé uši. Chytila mě mj. ta, kde noc oblíká do černejch šatů stíny
a Velkej vůz na nebi zůstal stát
...
Jinak jsem včera do noci dodělávala album a také se kochala dopisem z Argentiny - tedy Španělska...
Uživatelský avatar
sarin
Příspěvky: 1385
Registrován: 8.8.2007 23:29
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od sarin »

Kami, v tvojom výpočte služieb na E 55 ešte nie sú zastúpené všetky profésie pre úplnosť služieb :-))

Iska, kedy si budeme môcť prezrieť finálnu verziu tvojej usilovnej práce s fotkami? Sprevádzala si svoj spev na gitare alebo na tvojej najnovšej hračke?A čo ten dopis? Bol plný vášne? Tou sú Španieli povestní
Ja si plánujem dnešok užívať. Teda spojím príjemné s potrebným. Pokračujem v hrátkach s farbami. Polievku už mám uvarenú. Slepačia so slepou kurou. A chlapci rozhodli, že chcú vypražaný syr, hranolky, tak to bude dnes rychlovka. Vylepším to trochu šopským šalátom. Na olovrant spravím pár palacinok s tvarohom. Ak zvýšia, donesiem.
:-D
Zamčeno