Třídní kniha 2009/02

Prozaické záležitosti stran diskusního fóra a jeho účastníků.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Ranchere, bez dnešního dnes "pouze" 11 kousků v květnu..a promiň v zápalu kontroly školní docházky jsem nějak přehlídla, že jsi sem v polovině května nahlédl a zase několik míst navštívil a koukám, že tě to nějak rozohnilo, ale tak tě to vyprovokovalo k několika dnešním zápisům, že jak jsem tě rozčilila, tak to splnilo svůj účel. A já jsem zase tlačena koncem školního roku a radou připomínat žákům jejich docházku a účast, tak nevím proč se pak hromy a blesky slétavájí jen na mou hlavu..
a pak nikdo nemůže za to , že jsi v dubnu zadal špatné údaje do GPS a místo v Kohoutovicích jsi jezdil po Líšni, pod vlivem /nevím jestli alkoholu či jara/ a nepoznal ani, že se stále motáš dokola kolem svého bydliště! Tedy nějakého modrého Spartaka jsme v těch koncích při našich přeletech viděly, ale také se mohlo stát, že jsi poslal někoho za sebe, aby jezdil dokola po tvém bydlišti a ty ses mohl plně věnovat manželce, že jsi měl ,aby ti náhodou neodlétla.
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Hmmm :?
(2.-3.=weekend) 4.5.=2, (9.-10.=weekend)12.5.=2, 13.5.=1, 15.5.=1,(16.-17.=weekend) 19.5.=5 a 24.5. se dozvím, že
Hanulka21 píše: Ranchere,... jsem nějak přehlídla, že jsi sem v polovině května nahlédl a zase několik míst navštívil a koukám, že tě to nějak rozohnilo...
Požádám o přeřazení do jiné třídy, neb mne nespravedlivost skutečně "rozohňuje" *) :-x
___
*) Nikoliv jako muže... :roll:


Dřel starý Rancher na rýmech cé zet,
co chvíli na fóru přes den se stavil,
z rozbitou lebkou z nich vyletěl ven.
Sjela ho Hanička Jednadvacítkova.

Kdo se mne ujme a kdo mi dá chleba?
Budu já sedící a budeš ty sova?
Myslíš, kdo funkci má, má srdce také,
Co pravíš, Haničko Jednadvacítkova?

Snaživě na rýmech tvořil jsem
kdo mi ty hodiny vrátí?
Když jsem jim pohrozil emailem,
kdekdo se začal mi smáti.

Abych měl rozum a verše psal zas,
pro fórum robil jak prve:
Pokývám předloktím - jasno vráz,
není zde spřízněné krve!

Všichni vy na rýmech, všichni vy, dím,
nech je vám Jíška neb Kama,
mějž prs kryt krunýřem ocelovým,
já přesto zvostanu s Váma.
:-P

<hr>
Příspěvek byl zkopírován 26.5.2009 20:02 uživatelem <b>vitsoft</b>
<a href='viewtopic.php?t=200'>Třídní kniha 2009/02</a> -> <a href='viewtopic.php?t=114'>Rancherův Spartacus</a>
Naposledy upravil(a) Rancher dne 27.5.2009 13:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanulka21
Příspěvky: 3649
Registrován: 19.2.2008 18:58
Bydliště: Orlické hory

Příspěvek od Hanulka21 »

Rancher prohání svého z generálkovaného Spartaka.
tak to jsem napsala a nenapsala jsem, že sem nechodíš, tebe jsem výslovně nekárala..jen jsem dala najevo,že se věnuješ svému největšímu koni..ne koníčku a ty jsi se hned ozval...teprve teď jsem měla čas se pořádně podívat jak jsem to tam vůbec napsala...a taková sprška, ne vlastně sprcha tvých veršovaných slov se na mě vrhla, že už ani nevím jak si to přebrat, jestli jsi se urazil, či myslíš to ironicky a vyčítavě,nebo jako srandu nebo jen tak..už to nějak nezvládám v té své hlavě si to nějak přebrat a vysvětlit a nemám pocit že jsem někomu ublížila...nejsem z toho už moudrá sova, ale vyjevený jelen...ale k něčemu to bylo dobré, opět se pár lidí ozvalo
Uživatelský avatar
Rancher
Příspěvky: 2231
Registrován: 29.7.2008 13:44

Příspěvek od Rancher »

Alenojooo :)

Jsem i nadál sedící a ty jseš sova ...
Uživatelský avatar
vitsoft
Site Admin
Příspěvky: 2505
Registrován: 5.7.2007 14:36
Bydliště: Vítkov
Kontaktovat uživatele:

Třídní kniha 2009/06

Příspěvek od vitsoft »

Dámy a pánové, od února přibylo do staré třídní knihy už dost listů, takže ji zamykám do archivu a pro lepší přehlednost zakládám nový, červnový sešit. Pište prosím i nadále krasopisně, rytmicky a vtipně. Až se vrátím z dovolené, všecko si zkontroluju 8-)
Zamčeno